Het team van t bastion, schooljaar 2018-2019

Het team van het seizoen 2018-2019

Annemarie Veerbeek

Directeur - bestuurder
a.veerbeek@bastionbredevoort.nl  
06-14895360

Ingrid Freriks

Leerkracht
Groep 1/2 - Bekijk groepspagina ›
i.freriks@bastionbredevoort.nl  
0543-451083

Denise Grievink

Leerkracht
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
d.grievink@bastionbredevoort.nl  
0543-451529

Anke de Boer

Leerkracht
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
a.deboer@bastionbredevoort.nl  
0543-477733

Annemiek Veenstra

Leerkracht
Groep 4/5 - Bekijk groepspagina ›
a.veenstra@bastionbredevoort.nl  
0543-478084

Riny Ketels

Leerkracht
Groep 4/5 - Bekijk groepspagina ›
r.ketels@bastionbredevoort.nl  
0314-684920

Leonie Oonk

Leerkracht
Groep 4/5 - Bekijk groepspagina ›
l.oonk@bastionbredevoort.nl  
0543-451529

Gerdien Vermie

Leerkracht
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
g.vermie@bastionbredevoort.nl  
0543-472453

Corrie Elferink

Leerkracht
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
c.elferink@bastionbredevoort.nl  
0544-353513

Joyce Willemsen

Leerkracht
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
j.willemsen@bastionbredevoort.nl  
06-52737225

Astrid Wikkerink

Leerkracht
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
a.wikkerink@bastionbredevoort.nl  
0543-450281

Kim Draaijer

Leerkracht
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
k.draaijer@bastionbredevoort.nl  
0543-451529

Lianne Tadema

Interne Begeleider
Algemeen - Bekijk groepspagina ›
l.tadema@bastionbredevoort.nl  
0315-653148

Margareth Elsinghorst

Onderwijsassistent
Algemeen - Bekijk groepspagina ›
m.elsinghorst@bastionbredevoort.nl  
0543-523454

Martine Goorman

Onderwijsassistent
Algemeen - Bekijk groepspagina ›
m.goorman@bastionbredevoort.nl  

Marijke van der Plaats

Onderwijsondersteuning
Algemeen - Bekijk groepspagina ›
m.vanderplaats@bastionbredevoort.nl  
0543-451388

Christa Neerhof

Directieondersteuning
Algemeen - Bekijk groepspagina ›
c.neerhof@bastionbredevoort.nl